Bieg Intersnack – VII Bieg Niepodległości

Drodzy biegacze wraz z naszym partnerem firmą Intersnack wracamy na wspólne bieganie. Jedenastokilometrowa  trasa w uroczym, szczególnie o tej porze roku, lesie położonym na styku kilku gmin czeka na wszystkich chętnych. Trasa biegu w całości wiedzie ścieżkami ze startem i metą na polanie św. Mikołaja na Zalesiu. Będą przewyższenia i miękkie podłoże. W tym roku postanowiliśmy przygotować dodatkową trasę skierowaną tylko dla osób, których cieszy spacerowanie z kijami. Oferujemy grupowy nordic walking na krótszym, około 4,5 km dystansie wraz z instruktorem.

Niezmienne powtarzamy, że nie ma większego znaczenia, dlaczego biegniesz i co Cię motywuje. Ważne, że popróbujesz i podejmujesz wyzwanie. Dlatego zachęcamy do udziału z każdego powodu. 

Przygotowujemy 160 pękatych pakietów startowych, które będzie można rozszerzyć o zakup koszulki technicznej zawodów. Koszulka miała swoją premierę na poprzedniej edycji. Koszulka będzie do kupienia w biurze zawodów na polanie startowej w dniu biegu. 

W środku złotej polskiej jesieni na polanie startowej spędzimy aktywny i relaksujący czas a ubytki kaloryczne naszych zawodników planujemy uzupełniać ciepłym posiłkiem oraz przekąskami od sponsora.

29 października 2023

Bieg na 11 km. Kompleks leśny Goszcza-Polanowice.
Opłata startowa: 40 zł. Koszulka biegu: 55 zł.
Limit miejsc: 160 osób.

 

 

 

Dlaczego warto wziąć udział w Biegu?  Biało-czerwona flaga, orzełek na piersi, mityczna data 11 listopada, czy jakaś inna nawet osobista historia? Dla nas nie ma większego znaczenia, dlaczego biegniesz, jakie są twoje motywacje. Istotne jest, że mierzysz się z dystansem, podejmujesz wyzwanie i po prostu biegniesz.